Standard
Decklisty z PTQ v Brně
Matěj Vantuch
Tomáš Bubela
Lukáš Blohon
Roman Vejdělek
Ondřej Stráský
Petr Nahodil
Marcel Kondrk
Bartolomej Lenandowsky
TOP 8 decklisty pro Vás připravila Rishada.cz
Tomáš Bubela
Lukáš Blohon
UW control | Více |
Main Deck | Sideboard |
7 Island 6 Plains 4 Hallowed Fountain 4 Azorius Guildgate 2 Temple of Deceit 2 Temple of Silence 2 Mutavault 4 Azorius Charm 4 Detention Sphere 4 Supreme Verdict 4 Sphinx Revelation 4 Last Breath 4 Dissolve 4 Jace, Architect of Thought 3 Elspeth, Suns Champion 2 Essence Scatter | 4 Gainsay 3 Fiendslayer Paladin 3 Soldier of the Pantheon 2 Archangel of Thune 2 Negate 1 Pithing Needle |
Roman Vejdělek
MonoBlue | Roman Vejdělek |
Main Deck | Sideboard |
20 Island 3 Mutavault 2 Nykthos, Shrine to Nyx 4 Cloudfin Raptor 3 Judges Familiar 4 Frostburn Weird 4 Tidebinder Mage 4 Thassa, God of the Sea 4 Nightveil Specter 4 Master of Waves 2 Bident of Thassa 1 Jace, Architect of Thoughts 3 Cyclonis Rift 1 Rapid Hybridization 1 Domestication | 1 Curse of the Swine 1 Bident of Thassa 3 Jace, Architect of Thoughts 2 Rapid Hybridization 1 Aetherling 1 Negate 1 Dispel 4 Gainsay 1 Dissolve |
Ondřej Stráský
Petr Nahodil
Mono Blue | Více |
Main Deck | Sideboard |
20 Island 4 Mutavault 1 Nykthos, Shrine to Nyx 4 Cloudfin Raptor 4 Judges Familiar 4 Frostburn Weird 4 Tidebinder Mage 4 Thassa, God of the Sea 4 Nightveil Specter 4 Master of Waves 2 Bident of Thassa 1 Jace, Architect of Thoughts 1 Cyclonis Rift 2 Rapid Hybridization 1 Domestication | 1 Bident of Thassa 3 Jace, Architect of Thoughts 1 Rapid Hybridization 1 Dispel 4 Gainsay 2 Dissolve 2 Domestication 1 Cyclonic Rift |
Marcel Kondrk
UW control | Marcel Kondrk |
Main Deck | Sideboard |
9 Island 8 Plains 4 Hallowed Fountain 4 Azorius Guildgate 2 Mutavault 4 Azorius Charm 4 Detention Sphere 4 Supreme Verdict 4 Sphinx Revelation 4 Last Breath 4 Dissolve 4 Jace, Architect of Thought 2 Elspeth, Suns Champion 2 Essence Scatter 1 Elixir of Immortality | 4 Gainsay 1 Negate 2 Pithing Needle 2 Jace, Memory Adept 1 Dispel 2 Aetherlig 3 Celestial Flare |
Bartolomej Lenandowsky
RG tlak | Bartolomej |
Main Deck | Sideboard |
4 Elvish Mystic 4 Burning-Tree Emissary 4 Skylasher 4 Boon Satyr 4 Domri Rade 4 Polukranos, World Eater 2 Chained to the Rocks 2 Lightning Strikes 1 Xenados, the Revealer 2 Stormbreath Dragon 4 Ghor-Clan Rampager 1 Scavenging Ooze 4 Temple Garden 4 Stomping Ground 4 Sacred Foundry 4 Temple of Abandon 2 Temple of Triumph 2 Mountain 4 Forest | 1 Scavenging Ooze 1 Gruul Charm 2 Assemble the Legion 2 Xanagos, the Revealer 1 Selesnya Charm 1 Shock 1 Mizium Mortars 2 Unflinching Courage 2 Chained to the Rocks |
TOP 8 decklisty pro Vás připravila Rishada.cz
Komentáře
Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.