Novinky

Středeční výhledy 15/2020

Komentáře

1) řekl bych, že původní karta nereflektovala equipmenty...pokud nebyla nerratovana...a řekl bych, ze token to asi také nepřežil.
A co ETB efekty?

0 hlasů

Nevím, jak to bylo předtím, ale pokud daná potvora byla defacto exilnutná, tak se asi dala cílovat efetky, které cílují exilnutné karty?

0 hlasů

I já zkusím tip:
1) Staré verze exilovala a při návratu se stalo ETB. Phasing nespouti ETB.
2) Ze stejneho duvodu - phase out neni exile, tedy ne.

0 hlasů

1)
stará verze - návrat včetně ETB efektů
nová verze - návrat bez ETB
2)
nemůže, protože "neexistuje" :-)

0 hlasů

A taky starý text Oubliette byl rozdělen na dvě části: 1. When Oubliette enters the battlefield... a 2. When Oubliette leaves the battlefield... . To znamená, že když jste Oubliette zahráli, zacílili potvoru a v reakci na 1. trigger ji do něčeho obětovali nebo jinak zničili, tak se první vyhodnotil 2. trigger a potvora byla odstraněná navždycky.
Těch "nepatrných" rozdílů je tam tolik, že už je to spíš úplně jiná karta.

0 hlasů

1) Hlavní rozdíl je, že stará Oublietta exilovala, takže spouštěla LTB/ETB efekty, alebrž karta měnila zóny. Phasing explicitně tyto efekty nespouští.
2) Nikoliv, karta nezpůsobuje změnu zóny, replacement efekt pro commandera se nemá ani možnost jak uplatnit.

0 hlasů

Do středy 19. srpna lze koupit novou Secret Lair Drop Series - Prime Slime. Pokud máte rádi sliz, tak se podívejte na hlavní stránky Wizardů! ;-)

Šestý mezinárodní turnaj série Red Bull Untapped se bude hrát o tomto víkendu, ale časově bude přizpůsobený americkým hráčům. Hrát se bude až od 18:00 našeho času. Pokud se zúčastnite, tak hodně štěstí!

0 hlasů

Než vyjdou další Výhledy, vyjde další Secret Lair. 26. srpna si budeme moci objednat Secret Lair s názvem "Every Dog Has Its Day".

0 hlasů

ŘEŠENÍ KVÍZU: Ano, když si to srovnáme s předposledním nejmodernějším textem Oubliette, tak uvidíme rozdílů hodně.

"When Oubliette enters the battlefield, exile target creature and all Auras attached to it. Note the number and kind of counters that were on that creature.

When Oubliette leaves the battlefield, return that exiled card to the battlefield under its owner's control tapped with the noted number and kind of counters on it. If you do, return the other exiled cards to the battlefield under their owner's control attached to that permanent."

1. Byly to dva separátní triggery.
2. Token se už do hry nevracel.
3. Karta využívala exile zónu. (Tj. "leaves the battlefield" a "enters the battlefield" triggerovalo).
4. Karta nechávala ve hře equipmenty.

A co se týče Commandera, tak pokud vám ho soupeř exilne, tak si si ho do Command zóny dát můžete. Ale pokud Commander odfázuje, tak nemůžete.

Díky všem!

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE POD ČLÁNKY

Pokémon karty - jak začít hrát a jaká jsou pravidla

24.04.2024 06:42 – Mikelenon

Syn 6r predškolák prišiel domov pred cca týždňom s tým, že: mami, vieš na čo sú Pokemon karty? Aby doma zavadzali. O tri dni už mi hovorí:...

všechny komentáře

Rychlý rozbor Outlaws of Thunder Junction - 1. část

23.04.2024 16:50 – Chainer

Moc ti děkuji za rozbor! Opět mám několik poznámek... Aven Interrupter - "Pričom ak to dobré chápem, tak jeho wording "vypína" i...

všechny komentáře

Středeční výhledy 7/2024

21.04.2024 13:36 – Grahf

1) ak chceme final showdown zakastiť, tak musíme doplatiť additional cost (podľa toho, ktoré mody chceme spustiť), inak sa dá na spodok...

všechny komentáře

Středeční výhledy 5/2024

05.04.2024 23:55 – Jaires

Obávám se, že neumím tak pěkné příběhy, tak se raději zase vrátím k bodovému řešení kvízu :) 1) Zahraju Vanquish za Goldhoundy a 2x...

všechny komentáře

Pohled na formát Modern po březnových zákazech

03.04.2024 18:10 – dorlas

V Prahe som síce nebol, ale chcem si to pozrieť na YouTube. Cez Veľkú noc som „nestíhal“ :o) No a podľa mňa pomáhať aggro deckom...

všechny komentáře

Středeční výhledy 4/2024

17.03.2024 16:59 – Chainer

Jako... Lépe bych to určitě neřekl... :-) :clap: :clap: :clap:

všechny komentáře
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

PARTNEŘI CMUS.CZ

Vesely drak eshop karty magic a pokémon
Pokemon-Guru.cz, kompletní informace v češtině ze světa karetní hry Pokémon Magic-Guru.cz, portál pro všechny začátečníky v karetní hře Magic: the Gathering Poker-Arena.cz, portál, který vás naučí hrát poker

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
  • Twitter