Novinky

Středeční výhledy 7/2020

Komentáře

Pěkná práce.

Pár komentářů:
1) Nečekám, že nové ikorijské wedge termíny nahradí ty staré. Allied pairům se taky nezačalo říkat po dračích klanech ;) ale chápu, žes to myslel z legrace ;)
2) Nebylo by na škodu zmínit i oficiální ebook z Ikorie, když už jsi zmiňoval "story on cards" sekci. Nemluvě o tom, že story v knížce úplně neodpovídá tomu, co je prezentováno na kartách.

0 hlasů

1) Ve skutečnosti to myslím částečně vážně. Uvědom si, že ve hře přibývá každým rokem mnoho začátečníků, kteří starou terminologii z Khanů ani neznají. (Tak proč by se ji učili?) Navíc s vydáním Triomů budou ty nové pojmy takové jakoby "víc na očích", než klany Khanů patřící minulosti... ;-)

2) Nevím, jestli myslíš tu knihu Sundered Bond od Djanga Wexlera. O té jsem psal minule, tak jsem to už znovu neopakoval...

Moc díky a ahoj!

0 hlasů

Uvidíme. Je pravda, že před Khany se těm kombinacím říkalo po volverech z Apocalypse, minimálně vím, že existoval balík Dega(Mardu). Na druhou stranu, Ikoria je jen jedna, přijde-odejde, Khani byli přece jen celý blok a jeden z nejpopulárnějších ever ;) Na Ikorii jsou zatím ty reakce všelijaké ;)

Zmínky o knize jsem si nevšiml, omlouvám se.

0 hlasů

1) tak ty virtuální obaly přílákaly přesně tak málo zájemců jak jsem předpokládal. uvidíme, zda bude zájem i virtuální promo pack o něco větší, Beroun bude při tom.
2) cfb premium je imo krok správným směrem. já jsem zvyklý platit za kvalitní informace na zpravodajských serverech. holt kvalita něco stojí.
3) arénu pořád ještě nehraju, ale draftovat s hráči u jednoho stolu a hrát proti hráčům z JINÉHO stolu byl v reálu vždycky megafail, co nikdo nechtěl. jsem zvědav, zda to bude platit i virtuálně.
+otázka na programátory: je opravdu tak těžké na aréně vytvořit nástroj, který umožní osmi kamarádům se nalogovat na soukromý pod a dát si na něm draft komplet?
opět díky za výhledy!

0 hlasů

1) Díky za zpětnou vazbu. I když je poptávka třeba malá, tak moc děkuji, že to děláš!

2) Tak že bychom třeba zpoplatnili i CMUS? Moje "kvalita" holt taky něco stojí. Nebo ne? ;-) :D

0 hlasů

Drobný EDIT: Dívám se, že jsem se to do toho článku napsal trochu nešťastně: Když nadraftujete balíček "s boty", tak samozřejmě, že pak budete hrát proti lidem. Ale pouze proti těm, kteří také předtím draftovali "s boty". Prostě drafty "s hráči" a draty "s boty" jsou odděleny.

0 hlasů

Uznávám, že jsem začal asi možná tím nejtěžším kvízem...

Ale c'mon! Co si o tom myslíte? Zkoušeli jste to někdo na Magic Aréně?

0 hlasů

1) Jelikož bytost jde nahoru, land ztratí veškeré typy a jediné typy, které bude mít, jsou ty, které má bytost která jde nahoru. Proto když namutuju na boha a devotion mi příliš klesne, budu mít permanent bez typů
2) stejná odpověď jako na první otázku

0 hlasů

zapoměl jsem zmínit to že potom nejde tapnout pro manu : )

0 hlasů

Je to ještě trochu složitější. A to dokonce takovým způsobem, že to skoro stojí za samostatný článek... :-/

0 hlasů

myslím že u temple mystery je to land takže to je abilita karty, tudíž bytost bude dávat many, ale u breeding poolu to dává typem forest nebo island tudíž bud záležet jestli je na hoře nebo dole podle toho jakej bude mít typ

0 hlasů

Asi nějak tak.

Schopnost "T: Add G or U." je na Temple of Mystery "napsána", tak při mutování "nahoru" ji nově vytvořená bytost "převezme".

Nicméně Breeding Pool tuto schopnost na sobě "napsanou" nemá. On ji má pouze díky "land subtypům" Forest a Island. A protože při "mutování nahoru" budou tyto subtypy ztraceny, výsledná bytost již manu dávat nebude.

Podobné to je se základními zeměmi, více viz: https://twitter.com/EliShffrn/status/1247246127394 - 504704?s=20

Nicméně máte představu o tom, jak výsledná bytost vůbec vypadá? To je totiž opravdu ještě na další rozbor. Uvidím, jak na tom budu s časem a kdyžtak přinesu.

0 hlasů

Výsledná bytost bude asi vždy 0/0 se třemi +1/+1 countery ne?
Protože layers...

0 hlasů

Ano. Protože layers... :-/

0 hlasů

Pokud vím (teď se mi to nechce hledat), tak mutate je v první vrstvě...
Pro většinu nových hráčů jsou vrstvy děsně komplikované a neintuitivní, chyba, že vydali mechaniku, která je s tím pevně spojená a bude tak mást spousty hráčů...zejména ty nové.
Onehdná, když jsem ještě hrál MTG, tak jsem nosil v peněžence kartičku s vrstvami, tak jak jdou za sebou, abych byl vždy připraven:D

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE POD ČLÁNKY

Středeční výhledy 8/2022

15.05.2022 20:03 – Waist

Ale tak jo:) 1) Jetmir -> Devilish Valet ma díky +1/+0 od Jetmira a svemu triggeru power 4 2) Utok obema moznymi utocniky a trigger Targa...

všechny komentáře

Ultimátní karty z Invasion, Planeshift a Apocalypse

10.05.2022 12:08 – Nxn

Díky za dodání původních artů, teď už je vše jak má být. Dobrý článek, ze super doby Magicu, díky za něj.

všechny komentáře

Report z Premodern turnaje

08.05.2022 22:04 – Chainer

Jako dobře. Ale pak už se třeba Mogg Fanatic nevymění s X/2 bytostí a Goblin Legionnaire s Ravenous Balothem, což už je jinak, než si...

všechny komentáře

Středeční výhledy 7/2022

29.04.2022 13:15 – Aleš

A tradičně ilustrace anglické verze Gala Greeters patří k těm horším (viz různé japonnské verze).

všechny komentáře

Rozbor Bant Company na Modern

27.04.2022 16:26 – Chainer

Tohle mi přijde už jako "balíček ze starých časů"... :-) Asi bych se ho už trochu bál na Modern zaregistrovat. Ale vylepšen nějakými novými...

všechny komentáře

Rozhovor s Arnoštem Žídkem

20.04.2022 11:35 – joza

parádní rozhovor, díky oběma! Je Placka jediným Čechem, kdo porazil Kaie?

všechny komentáře
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

PARTNEŘI CMUS.CZ

Poker-Arena.cz, portál, který vás naučí hrát poker
Vesely-drak.cz - Magic: the Gathering, Pokémon, Poker, deskové a karetní hry Magic-Guru.cz, portál pro všechny začátečníky v karetní hře Magic: the Gathering Pokemon-Guru.cz, kompletní informace v češtině ze světa karetní hry Pokémon

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
  • Twitter