CMUS.cz
  • Přihlášení
  • Fórum
  • FB
  • Youtube
  • Twitter
  • E-shop
    • Novinky
    • Formáty
    • Články
    • Reporty
    • Rozhovory
    • Finance
    • Videa
    • Reklamní
  • Články
    • Novinky
    • Formáty
    • Články
    • Reporty
    • Rozhovory
    • Finance
    • Videa
    • Reklamní
  • Fórum
    • Novinky
    • Formáty
    • Články
    • Reporty
    • Rozhovory
    • Finance
    • Videa
    • Reklamní
  • Decklisty
    • Novinky
    • Formáty
    • Články
    • Reporty
    • Rozhovory
    • Finance
    • Videa
    • Reklamní
  • Turnaje
    • Novinky
    • Formáty
    • Články
    • Reporty
    • Rozhovory
    • Finance
    • Videa
    • Reklamní
  • Deskové hry
    • Novinky
    • Formáty
    • Články
    • Reporty
    • Rozhovory
    • Finance
    • Videa
    • Reklamní
  • Jak začít
    • Novinky
    • Formáty
    • Články
    • Reporty
    • Rozhovory
    • Finance
    • Videa
    • Reklamní

Reklamní

  1. CMUS.cz
  2. >
  3. Články
  4. >
  5. Reklamní
  6. >
Aplikace MTG PowerTools

Aplikace MTG PowerTools

10.08.2020 22:07 | Profil autora a články: LoboCZ

Prodáváte často Magic karty? Nebaví Vás věčně upravovat svou nabídku, přeceňovat karty a udržovat ceny aktuální? Pak se podívejte na novou aplikaci MTG PowerTools.

MTG PowerTools

MTG PowerTools

MTG PowerTools je aplikací ovládanou ve webovém prostředí, která se umí napojit na Cardmarket a umožní Vám přidávat velmi rychle jednotlivé karty a zejména je smysluplně a hromadně nacenit.

Odpadá tak věčné a otravné přeceňování, kontrola cen, kontrola konkurence apod. Zde si jednoduše nastavíte vlastní cenovou strategii a tu pak aplikujete na celou svou sbírku, či její část. Jste schopni přecenit třeba 1000 karet na pár kliknutí. Zaujalo Vás to? Čtěte dále

 

Aplikace v zásadě umí tři důležité věci:

  1. Nahazování karet na Cardmarket
  2. Nastavení si vlastní cenové strategie
  3. Hromadné upravení cen.

 

Nahazování Magic karet na Cardmarket

Přidávání karet bylo urychleno na maximum – stačí začít psát a systém Vám nabídne obrázky karet, které odpovídají textu. Minimalizujete tak chybu, že byste přidali do svých prodejů špatnou kartu. Dále systém umožňuje upravení jazykové verze a stavu karty pomocí klávesových zkratek. Je také možný import karet z CSV formátu (např. naskenováním karet v jiné aplikaci a pak přenesením sem).

 

Nastavení si vlastní cenové strategie prodeje karet

Systém umí sledovat ceny Vašich karet a porovnat je s konkurencí. Sami si nastavíte, kdo je Vaší konkurencí. Chcete vždy podstřelit powersellera, nebo spíše professional sellera? Je Vaším trhem Německo, či Česko, nebo celá EU? Chcete nejnižší cenu podstřelit o 1 cent, nebo o 1%? To vše není problém. Můžete si např. říci, že chcete být v TOP 3 nejnižších cenách. Dále si můžete nastavit minimální ceny pro bulk rera, či bulk uncommony.

Power tools

Hromadné upravení cen MTG karet

A teď to nejlepší: na pár kliků upravíte hromadně ceny u všech Vašich karet. Tj. pomocí filtrů si nastavíte karty, které chcete upravovat (např. edice ze současného standardu), zvolíte svou strategii (např. přecenění tak, abyste byli vždy 5 eurocentů pod nejlepší nabídkou) a dáte provést. Systém Vám ukáže ceny „nanečisto“ a pokud jste spokojeni, dáte publikovat ceny na Cardmarket. Na 4 kliky dokážete přecenit stovky karet.

Autoři aplikace MTG PowerTools

MTG PowerTools založili dvě relativně známé osoby: Simon Goertzen  a Lukáš Paugsch. Simon je známý hráč na mezinárodní MTG scéně. V rámci MTG světa se také podílel na mnoha coveragích. Lukáš je méně známý hráč ze Slovenska, ale pomáhal nám např. na CMUSu s vylepšením decklistů a databází karet. Stejně tak se podílel na vývoji nové podoby slovenské stránky mtg.sk.

Cenové podmínky MTG Power Tools

Každá šikovná aplikace něco stojí a není pro každého. MTG PowerTools nabízí v současné době dva typy placeného přístupu:

  1. Členství pro soukromé osoby – 10 EUR za měsíc
  2. Členství pro power sellery, či professional sellery – 60 EUR za měsíc

Oba dva typy členství mají stejné funkce, ale pokud jste power seller, či professional seller, budete potřebovat vyšší verzi. Navíc budete mít možnost propojit až 3 účty od Cardmarketu. V obou případech je 14 dní zdarma na vyzkoušení a to dokonce bez nutnosti vložit kreditní kartu, což je mi osobně sympatické.

Cenu 10 EUR (tj. nějakých 260 Kč) považuji (z pohledu soukromníka)  za adekvátní, pokud máte již rozsáhlou kolekci (pokud nemáte, tak takový tool asi ani nepotřebujete).

Samozřejmě, obchodníci museli teď zajásat, protože toto je přesně to, co jim pro Cardmarket chybělo. Ale i pro soukromé osoby, pokud chtějí zeštíhlit svou sbírku, tak se jim přístup na měsíc, či na dva může dost hodit.

Vzhledem k vzájemné spolupráci CMUSu a Lukáše jsme pro čtenáře CMUSu připravili slevu z měsíčního paušálu: při zadání promo kódu „CMUS“ budete mít členství první (placený) měsíc o 25% levnější.

 

Vyzkoušejte si aplikaci MTG PowerTools klidně hned teď viz odkaz.

Nemáte ještě účet na Cardmarketu? Pak si přečtěte náš návod jak obchodovat na Cardmarketu.

Pokud Vás cokoliv napadne, či budete mít připomínky k aplikaci, zanechte nám komentář pod článkem.

Za CMUS.cz, Luboš Lauer.

10.08.2020 22:07 | Profil autora a články: LoboCZ
  • Send a link
  • Print
  • Add to bookmarks

Poslat článek na e-mail



Komentáře

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


Diskuzní fórum

10.1.2021 22:18 - tomzby22 Nákup a prodej kusových karet Re: BIG UP 9.1. 2021 - PRODÁM PECKY MOD + LEG, a dále UNLIMITED, complet mirage SET
 
6.1.2021 10:23 - Gardan Nákup a prodej kusových karet Re: WANT
 
28.12.2020 18:58 - joza Nákup a prodej kusových karet Re: Karty na Standard, Pioneer, Modern i Legacy-jen prodej
 
21.12.2020 12:24 - ego2 Magic Online Re: Prodej tixu 19kc/ks na MTGO ego2
 
14.12.2020 20:19 - Lukero15 Magic Online 1000 tixů
 
30.11.2020 10:08 - Lord RAHL Nákup a prodej všeho kromě kusových karet P: kvalitní účet MTG Arena za polovinu ceny gemů
 
9.11.2020 14:39 - Mitxor Nákup a prodej kusových karet Re: Bulk common`&uncommon
 
2.11.2020 20:36 - admin Co se jinam nevešlo Re: Star Wars: TCG
 
1.11.2020 12:35 - joza Nákup a prodej všeho kromě kusových karet prodej ZNR commander decků
 
24.10.2020 12:42 - Dinik Nákup a prodej všeho kromě kusových karet Koupím staré Legendy
 
18.10.2020 19:49 - MS1 Nákup a prodej všeho kromě kusových karet Prodám větší množství karet MAGIC
 
18.10.2020 12:35 - ljk Dotazy na pravidla Re: Nissa's Zendikon
 
2.10.2020 22:10 - vlasina Nákup a prodej kusových karet Re: HAVE/WANT - UP 02.10.
 
25.9.2020 09:22 - whitehunter Nákup a prodej všeho kromě kusových karet Re: Velké množství karet
 
12.9.2020 16:15 - zako44 Nákup a prodej kusových karet Prodej karet - hratelné kusy
 
24.8.2020 23:23 - wranat Nákup a prodej kusových karet Re: have (starsi karty) / want (FoW, Mystic, Dack...)
 
27.7.2020 18:14 - Arthas Nákup a prodej kusových karet Re: Sháním i nabízím karty na Modern, Pioneer i Standard
 
5.7.2020 07:45 - joza Nákup a prodej všeho kromě kusových karet prodám booster box Core Set 2021
 
4.7.2020 18:02 - smart Nákup a prodej kusových karet Re: Koupím basic landy Ikoria a M21
 
28.6.2020 18:28 - Chainer Dotazy na pravidla Re: Mechanika Companion
 
1 2 3 4 5
Vstup do fóra
 

PARTNEŘI CMUS.CZ

Poker-Arena.cz, portál, který vás naučí hrát poker
Vesely-drak.cz - Magic: the Gathering, Pokémon, Poker, deskové a karetní hry Magic-Guru.cz, portál pro všechny začátečníky v karetní hře Magic: the Gathering Pokemon-Guru.cz, kompletní informace v češtině ze světa karetní hry Pokémon

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
  • Twitter
RSS  |  Kontakty / Contacts   |  Zpracování osobních údajů   |  Podmínky užívání 2010 - 2021 Web4Games; created by Sabre