Články

Středeční výhledy 7/2023

Komentáře

Kvíz:
1. Položit zem
2. Zahrát Into the Fire (Dwarven Forge-Chanter power 2)
oba Cavalieři umíraji
3. Battly se vyhodnotí v pořadí Invasion of Xerex (je naše kolo, takže jde na stack poslední), pak schválně necháme vyhodnotit Invasion of Karsus, a poslední se vyhodnotí Invasion of Kaldheim a zárověň dá 2 dmg, protože Refraction Elemental už je ve hře. Opponent je na 6, Chanter má power 3 (Pyre of the World Tree je enchatment).
4. Volcanic spite do Vortex Paladina. Opponent má 4, Chanter má power 4 a projede se.
5. Win

0 hlasů

UPDATE: Minulý víkend nám přinesl spoustu nových zpráv. Na Pro Touru se toho odehrálo opravdu hodně.

- Vítězem Pro Touru March of the Machine se stal NATHAN STEUER. Jeho třetí Top 8 v řadě (společně s dvěma celkovými vítězstvími!!!) atakuje historické tabulky!

- Karty na formátu Standard budou mít nadále "životnost" 3 roky namísto současných 2 let. A začne se už letos. S podzimní sadou Wilds of Eldraine SE ROTACE STANDARDU NEUSKUTEČNÍ!!! Karty ze sad MID, VOW, NEO a SNC na něm zůstanou dále.

- Více informací o Standardu (a případných "banech") ještě přijde časem. Vše přineseme v příštích Středečních Výhledech. Prozatím si můžete přečíst oficiální oznámení tady: https://magic.wizards.com/en/news/announcements/re - vitalizing-standard

- Stejně tak přineseme i další novinky o nadcházejících sadách, které byly v panelu na Pro Touru zveřejněny.

Tak na viděnou u příštích Výhledů! ;-)

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI CMUS.CZ

Vesely drak eshop karty magic a pokémon
Pokemon-Guru.cz, kompletní informace v češtině ze světa karetní hry Pokémon Magic-Guru.cz, portál pro všechny začátečníky v karetní hře Magic: the Gathering Poker-Arena.cz, portál, který vás naučí hrát poker

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
  • Twitter