CMUS.cz
  • Přihlášení
  • Fórum
  • FB
  • Youtube
  • Twitter
  • E-shop
  • Články
  • Fórum
  • Decklisty
  • Turnaje
  • Deskové hry
  • Jak začít

Coverage

  1. CMUS.cz
  2. >
  3. Turnaje
  4. >
  5. Coverage
  6. >
Coverage z Grand Prix Praha 2015

Coverage z Grand Prix Praha 2015

29.08.2015 10:10 | Profil autora a články: LoboCZ

Právě dnes začíná další turnaj ze série Grand Prix. Jestliže se z nejrůznějších důvodů nebudete této akce účastnit, rádi bychom vás pozvali ke sledování coverage zde na CMUSu. Tak jako vždy se vám pokusíme přinést co nejvíce textového a obrazového materiálu z probíhajícího turnaje. Mimo to bychom taktéž rádi pokračovali v tradici úspěšných rozhovorů na nejrůznější témata spojená s Magicem a možná se dostane i na nějaké to překvapení. Protože se GP koná v Praze již po sedmé, chtěl bych se v dnešním příspěvku vrátit ke stručné rekapitulaci předchozích turnajů z pohledu českých hráčů.

První GP v Praze proběhlo v roce 2001 a účastnilo se ho 618 hráčů. Z prvního místa se nakonec těšil profesionální hráč Ryan Fuller. Domácí barvy zde však velmi srdnatě hájil Jakub Šlemr, který po tuhých bojích obsadil vynikající třetí místo. Do druhého dne tehdy postoupilo 64 hráčů a mimo Jakuba to byl z domácích ještě Libor Marek, Arnošt Žídek, Mirko Nývlt, Tomáš Kosička, Jaroslav Sita, Petr Posolda, Petr Tejnský, Čeněk Svoboda, Martin Lamr, Jan Brodzák a Jan Sluka. První šestice jmenovaných si navíc odnesla malou finanční prémii za umístění v top 32. S odstupem času je možné označit výsledky domácích hráčů na prvním GP Praha za velmi solidní.

Druhé GP se konalo již v roce 2003 a vyhrál ho rakouský hráč Štefan Jedlička. Česká Magicová scéna se však tentokrát musela spokojit s poněkud horšími výsledky. V top8 jsme neměli žádného zástupce a na honorovaná místa dosáhli pouze Tomáš Klimeš a Jan Brodzák. Mimo nich se do druhého dne dostal jen Jiří Lebeda a Josef Vlach. Těm se však ten den lepila smůla na paty a nedokázali se v silné mezinárodní konkurenci prosadit.

Potřetí si bylo možné zahrát GP v Praze až v roce 2009. První místo získal poměrně neznámý Jan Smith avšak v top8 mu po skvělém výsledku dělal společnost Lukáš Vozdecký, který nakonec skončil na skvělém 6. místě.  Pohled na finální standingy byl tentokrát o poznání veselejší než v roce 2003, protože se z finanční výhry radovali také František Bína, Ondřej Baudyš, Jan Brodzák, Jakub Šlemr, Jan Havel, Tomáš Bek, Tomáš Brychta, Miroslav Liberský, Jan Macošek, David Do Anh, Dominik Korcak, Martin Melichar, Adam Fajkus a Petr Borůvka.

Čtvrté Grand Prix proběhlo květnu 2011 a vítězem se konečně stal domácí hráč. Tím nebyl nikdo jiný než legendární Ondřej Baudyš. V top 8 však nebyl zdaleka sám, protože se do ní tehdy dostal ještě Petr Brožek a Lukáš Blohoň, což lze označit za fenomenální úspěch českých hráčů. Aby toho nebylo málo, mohla se ČR na tomto turnaji pochlubit i řadou dalších hráčů v penězích. Jmenovitě šlo o Nikolu Vávru, Petra Nahodila, Petra Borůvku, Adama Kosku, Jonáše Kozáka, Jana Hanzálka, Matěje Vantucha a Ondřeje Rosenkratze.

Páté Grand Prix proběhlo 1. září 2013 a titul opět putoval do zahraničí. Nejblíže mu tehdy z domácích byl Martin Jůza. Jeho putování však ukončil soupeř ve čtvrtfinále a tak se musel Martin bohužel vrátit domů do Plzně bez poháru. Těsně před branami top8 se umístili Jan Brožek a Jakub Erenyi. Trochu s odstupem avšak stále na honorovaných místech poté skončili Dominik Záluský, Stanislav Cífka, Lukáš Ziezinger a Mikuláš Dio. Sluší se připomenout, že smolné první nehonorované, tedy 65. místo obsadil Daniel Papež.

Zatím poslední GP se v Praze konalo v únoru 2014. Příjemnou změnou bylo, že se poprvé nehrál Limited a hráči změřili své síly v Modernu. Horší bylo, že se po dlouhé době nepodařilo žádnému domácímu hráči probojovat do top8. Nejblíže byl tomuto cíli Lukáš Blohoň, který uhrál slušné 18. místo. Mimo něj se takzvaně „do peněz“ dostali ještě Martin Jůza, Jakub Toth, Pavel Matoušek, Jiří Vaněk, Tomáš Petruška, Michal Mendl, Jan Hanzálek, Stanislav Cífka, Matěj Malý a Jakub Vojta.

Soudě podle dosavadních výsledků mají zítra naši hráči na co navazovat. Bude velmi zajímavé sledovat, kolik hráčů se tentokrát dovede umístit na honorovaných místech a zda budeme opět mít někoho v top8, nebo dokonce uhájíme první místo. Formátem je všem známý Standard těsně před rotací, což jistě favorizuje zkušené hráče, ale zazářit mohou i nová jména, která celou sezonu trénovala svou oblíbenou strategii. Nezanedbatelným pozitivem potom je, že současný Standard patří k těm lepším a divácky atraktivnějším, protože v něm není nouze o zajímavé momenty a široké spektrum možných balíčků, či alespoň jejich modifikací. Určitě se tak bude na co dívat a CMUS bude u toho.



12:26

Pairingy na třetí kolo jsou zde.


12:41

Organizačně je zatím GPčko zvládnuté dobře. Začalo se včas a to i při účasti 1464 hráčů. Side eventy si hráči pochvalují. Na ceny je tzv. Prize wall, kde si za utržené body můžete koupit, co chcete. Např. při vstupném 400 Kč si můžete zahrát 5ti kolový event, kde za každou výhru získáte 60 bodů. Každých 10 bodu je jeden booster. To znamená, že za každou výhru získáváte 6 boosterů. Za 5:0 je to 30 boosterů. Ale i za mrzkých 2:3 je to pořád 12 boosterů. Až si člověk říká, že turnaje musí být slušně dotované, neboť za průměrných 2,5 výher máte 15 boosterů, což je hodnota řádově okolo 750 Kč.

A co si můžete za "utržené" body koupit, kromě boosterů? Vyfotili jsme pro Vás již zmiňovanou Prize Wall.




13:02

Na kus řeči s Adamem Koskou.

V rámci rubriky na kus řeči budeme po celý víkend uveřejňovat krátké rozhovory s vybranými hráči na základě náhodného výběru předem stanovených otázek. Prvním koho jsme si vybrali byl Adam Koska.

Vzpomeneš si jaké rozbalené „rare“ ti svého času udělalo největší radost?
Jistě. Svého času to byla určitě Lin-Sivvi Defiant Hero. Tu jsem vytáhl ve foilu z boosteru Nemesis, který jsem dostal k svátku. Bylo mi šestnáct a tu radost si asi umíte představit.

Který limited formát tě nejvíce bavil a proč?
Moc mě baví draftovat pětibarvu, takže určitě Shards of Alara a Ravnica. Velmi mě v tomto směru zklamal Khans block, kde to naopak nešlo.

Nejoblíbenější modrá karta?
Modrá, modrá, modrá…napiš tam Sphinx´s Revelation, což je zároveň i má nejoblíbenější bílá.

Které Magicové kouzlo tě podle tvého názoru nejlépe charakterizuje?
Curiosity

Kdo tě naučil hrát Magic?
Hrát mě naučil spolužák ze střední školy. Jestli myslíš hrát v širším slova smyslu tak až později Jan Škampa. Ten mě zasvětil do tajů turnajového hraní.

13:25

Pairingy na čtvrté kolo zde.


14:04

Právě začalo čtvrté kolo, ve kterém se Martin Jůza střetl s Enriko Eijcden, Nizozemí. Martin má krátké zpoždění a nechává tak svého soupeře v napjatém očekávání. Po třech minutách však dorazí, omluví se soupeři a oba hráči začnou bez váhání míchat své balíčky (byl na WC a upozornil předtím rozhodčího, pozn. redakce). Hod kostkou vyhrává Martin. Nechává si úvodních sedm, Enriko také.

Martin začne horou a předá kolo. Enriko vykročí ve stejném stylu, jen svou pozici mimo hory vylepší ještě o Zurgo Bellstrikera. Ten však Martinovi zatím hrůzu nenahání a tak jen přiloží les a nechá soupeř. Ten toho okamžitě využívá a rozjede se se Zurgem do Martina. Útok je však již v počátku zastaven bleskem od Martina, který spolehlivě eliminuje Zurga. Enriko se tedy snaží o získání převahy jinak a přidává mimo hory na stůl i gobliny z Dragon Folderu. Martin proti goblinům postaví Deathmist Raptora, kterého si Enriko několikrát pečlivě přečte. Po chvíli váhání se však Enriko odhodlá k akci a po „fatchnutí“ pro forest zahraje Ex. Firecraft do Raptora. Martin zahraje Temple a kartu dá dospod balíčku. Poté se soupeře zeptá kolik má karet a sešle morph. Enriko si důkladně prohlédne Martinův hrob a poté pošle své gobliny do útoku (18:20). Martin neblokuje. Po útoku dá Enriko další Ex. Firecraft do morphu, kterým byl R. Mystic. Martin položí jen zemi a předá tah. Enriko znovu útočí svými tokeny a zahraje Atarka´s Command (3 dmg do Martina a posílení tokenů) a po chvíli ještě druhý. Martin nijak nereaguje a padá na pouhé 4 životy. Martin však ve svém kole opět nemá co hrát a jen vylepší manový bazén. Enriko ho bez problémů dorazí útokem. Martin tedy prohrává 0:1.

Po krátkém sideboardování přechází hráči ke druhé hře a začíná opět Martin. Oba hráči si znovu nechávají úvodních 7 karet. Martin opět začíná horou. Soupeř také a navíc Monastery Swiftspear, který ihned útočí (19:20). Martin odpoví lesem a R. Mysticem. Enriko přidá k hoře Mana Confluence a Swiftspear je znovu poslán vpřed. Martin neblokuje. Enriko sešle Lighting Strike do Mystica (17:19). Martin ve svém kole sesílá další příšeru a tentokrát je to obávaný Goblin Rabblemaster jehož token ihned udělí Enrikovi další dagame (17:18). Enriko sesílá druhou Mana Confluence a na jeho tváři lze spatřit jisté chmury. Přeci jen jeho manabase není zrovna ideální. I tak se však nebojí a zabíjí „Rabbla“ Wild Slashem. Přidá ještě Atarka´s Command a opět útočí Swiftspear (10: 16). Martin útočí zpět tokenem a přidává Raptora (10: 15). Enriko se Ex. Firecraftem vypořádává s morphem a opakuje útok Swiftspearem (8: 15). Martin sešle morph a zůstávají mu dvě volné many. Snaží se tedy soupeře přesvědčit o tom, že jeho morphem je Den Protector. Poté znovu posílá token do útoku (8:14). Enriko chvíli vzrušeně počítá. Je evidentně zneklidněn vzrůstajícím tlakem Martina i problémy s vlastní manou. Nakonec se rozhodne seslat Ex. Firecraft do Martina a předat kolo (4:14). Martin na konci kola otáčí morph. K jeho škodě to však je „pouze“ R. Mystic. I tak se však vrací Raptor z hrobu a Martin se ho po chvíli přemýšlení rozhodne položit na stůl face down. Ve svém kole útočí Raptorem i Mysticem. Enriko vymění Mystica za Swiftspeara. Martin předá kolo a Enriko ho ihned zabíjí dalším Ex. Firecraftem. Martin tak prohrává celé kolo.


14:18

Country breakdown

Country breakdown round 4
Germany 301
Czech Republic 256
Poland 152
Austria 130
Italy 102
France 64
Sweden 45
Slovak Republic 42
Spain 32
Netherlands 30
Belgium 30
Hungary 28
Russian Federation 24
Switzerland 20
Slovenia 16
Denmark 16
Romania 14
Finland 14
Israel 12
Estonia 8
Croatia (Hrvatska) 8
Belarus 8
Ukraine 7
Portugal 4
Lithuania 4
United States 3
Serbia and Montenegro 3
Greece 3
China 3
Turkey 2
Scotland 2
Norway 2
Mexico 2
Macedonia 2
Luxembourg 2
Bulgaria 2
Australia 2
Latvia 1
Kuwait 1
Japan 1
Ireland 1
Dominican Republic 1
Cyprus 1
Brazil 1
Afghanistan 1
Total players 1403

V country breakdown nám chybí nějací lidé (již někteří dropli, ale dobře ilustruje počty hráčů jednotlivých zemí). Není již tak velkým překvapením, že na prvním místě nefiguruje ČR, nýbrž Německo. Němci kvůli tamním zákonům nemohou rozdávat cash na Grand Prix a Wizardi tak do Německa nedávají GP.  Praha je tak pro ně dost přitažlivou lokalitou (a je tu pořád celkem levně :-).

Překvapením je tedy velký počet Italů - přes 100 a relativně malý počet Slováků - jsou naším sousedem a předhonily je Itálie, Francie a Švédsko.

14:29

Jedna krátká historka: na sajtě je hned několik vendorů, českých i zahraničních. Mezi nimi i Černý rytíř. Když jsem se u jejich obchodu zastavil a podíval se na ceny, zdály se mi opravdu nízké. Teprve po několika vteřinách mi došlo, že zřejmě nejde o české koruny :-)



Jejich obchod vypadá velmi reprezentativně, možná je jedním z nejlépe vypadajících (a samozřejmě s příjemnou obsluhou :-).

14:35

Quick questions: Co dnes hraješ a proč?


Esper Dragons





MonoBlack tlačák. Mám rád tlačení a todle navíc krásně leze z hrobu.



Esper Dragons. Je to přesně typ balíku, který mě baví. Navíc Ojutai krájí, když nemá soupeř odpověď.

GW Megamorph. Hraju už ho dlouho a má to férové matchupy skoro se vším.


Esper. Je to těžký a já chci rychlou 0:3.



UR Tutelage - je to výzva. Umí vyhrát nad vším, ale musí se hrát přesně.


15:01

Pairingy na páte kolo zde.


15:23

V pátém kole byl Adam Koska na feature matchi proti Pavlu Marínkovi. Zápas se dlouho táhl a došlo na třetí hru. Ve třetí Adam dokázal zvítězit a to i přesto, že Pavel měl na stole dvě Outpost Siege a Hammer of Puprhuros. Jak to dokázal? Do bloku měl Adam 3/7 hexproof draka a Tasigura, zatímco Ojutai Pavla sjížděl a nosil důležité karty.


15:47

Quick questions: Která karta podle tebe na současné dvojce nejvíce ovlivňuje formát?


Jace, Vryns Prodigy



Jace z Origins



Hangar a Jack.


Rhino.

Dig.

Hangarback Walker.



15:50

Pairingy na šesté kolo zde.


16:00

Na kus řeči s Petrem Brožkem.

Vzpomeneš si na své největší „osvačení“?
Jednou jsem prodal LEDko za 40 kč, ale v době kdy stálo tak 200, takže se vlastně nic extra nestalo. Jinak ani nevím obchody mi vždy docela šli.

Jaký je tvůj oblíbený soupeř?
Rád hraji s Lukášem Blohonem. Ty partie jsou vždy záživné a složité, protože je fakt dobrej. Takže vlastně většinou prohrávám, ale to nevadí, protože se vždy něco nového naučím.

Vzpomeneš si na nějaké rozbalené „rare“ co ti svého času udělalo radost?
U sebe ani nevím, ale přivezl jsem bratrovi jeden booster Worldwaku z Japonska a on v něm rozbalil Jace 2.0. To nám udělalo radost oběma.

Kam jsi chodil/chodíš nejraději na turnaje?
Tak určitě k sobě do Tolarie, na to nejde odpovědět moc jinak.

Které kouzlo tě dle tvého názoru nejlépe charakterizuje?
To musí být něco z Dryád, ale fakt nevím. Co se tam hrálo? Gush, tak Gush, ten jsem vlastně hrál fakt dost rád.


18:00

Pairingy na sedmé kolo zde.

18:30

Lukáš Blohon vs Janik Maciej (feature match sedmého kola)

Oba hráči si nechali úvodních sedm karet. První kola probíhají až na Thoughtseize z Janikovo strany v Draw-Go modu. Na konci třetího Lukášova kola hraje Janik Abzan Charm a Lukáš nemá nic proti. Janik si tedy spokojeně lízne a zahodí. Ve svém sešle Coursera, z něj zemi a předá kolo. Lukáš pohotově tasí ultimate Price a stůl je opět prázdný. Ve svém kole Lukáš postrádá pátou zemi a tak ji hledá Anticipatem avšak neúspěšně. Janik sešle dalšího coursera a „scry land“, Po chvíli přemýšlení ještě Thoughtseize. Lukáš má 3 draky, Downfall a Sim. Scorn. Přijde o Ojutaje. Lukáš ve svém lízne a předá kolo. Janik zautočí Courserem a přidá Dromoku. Lukáš lízne zemi a dá Downfall na Dromaku. Janik zkusí další charm a chce si líznout. Lukáš neruší a tak si Janik dá ještě další, teď již třetí Charm. Lukáš opět bez reakce. Lukáš konečně položí šestou zemi a Simulgara.

Janik „scry land“, morph a go. Lukáš draw and go. Janik otočí Den Protektora a vrací Thoughtseize. Ve svém ji sesílá. Vezme S. Scorn a sešle Rhina. Lukáš zabije Protektora removalem. Lukáš land Go. Janik ve svém kole 4. Charm a druhého Rhina, který je však zrušen S. Scournem. Ve svém Lukáš sešle druhou verzi Simulgara, ale ta ihned umírá. Janik si dá Elspeth a Lukáš nereaguje. Vyrobí tedy tokeny a předá kolo. Lukáš se rozjede drakem do Elspethy, aby udělal -1/-1 efekt. Po útoku zahraje Crux of Fate na Draky a vyčistí stůl od přebytečné Janikovo havěti. Janik použije Thoughtseize na poslední kartu lukáše a pokusí se znovuzískat převahu na stole pomocí Hangerback Walkera za 6 man a tokenů z Elspethy. Lukáš opět útočí drakem do Elspethy a zabíjí tokeny. Na Elspethu je toho již moc a hyne pod křídly rozzuřeného draka.

Po útoku přidává Lukáš Ojutaje kterého líznul. Janik morph a předává kolo. Ojutaje zabíjí removalem. Morph je protector, který vrátí Charm. Janik ho ve svém kole hraje a hledá odpověď na draka. Útočí zpět do Lukáše Hangerbackem. Potom ještě hraje Rhina a předá kolo. Lukáš zabije Hangerbacka removalem a nechává projít Rhina do sebe. Ve svém jede drakem, aby se zbavil tokenů. Janik zase jen jede Rhinem a předá kolo. Lukáš nechá draka doma a předá kolo. Janik přiloží Coursera, ale ten umírá na další Lukášův removal. Janik ve svém jen lízne a předá kolo. Lukáš si dá Digg a partie se pomalu vychyluje na Lukášovu stranu. Lukáš ve svém konečně zabíjí Rhina Downfallem. Janik opět jen lízne a předá kolo. Lukáš na předání kola reaguje druhým Diggem a Janik vzdává. 1:0 pro Lukáše

Lukáš se ptá na čas do konce kola a dozvídá se, že ještě zbývá solidních 25 minut. Tolik času však potřebovat nebude. Oba hráči rychle sideboardují a míchají. Lukáš nechává 7. Janik jde na 6. Janik jde na 5. Janik jde na 4. Janik jde na 3, diváci napětím téměř nedýchají. A konečně nechává. Lukáš dává ve druhém kole Jace a Janik vzdává. Lukáš vyhrál 2:0.


18:40

Pairingy na osmé kolo zde.


18:46

Quick questions: Jaká karta ti bude po rotaci chybět nejvíce?


Courser of Kruphix



Thoughtseize



Thoughtseize


Courser of Kruphix

Rabblemaster

žádná


19:15

Lukáš Blohoň vs Kopp Bastian (Esper Dragons vs Mardu Dragons)

Přicházím v momentu kdy je první partie v plném proudu. Lukáš se na stole těší z přítomnosti Ojutaje a soupeř hrající Mardu draky má jen země. Drak po pár kolech dokončí dílo zkázy. Soupeř se však po muliganu do šesti nezmohl téměř na nic, protože jeho jediného draka Lukáš zahodil a mimo dvou kouzel měl Bastien v této hře k dispozici jen země. 1:0 Vede Lukáš

Ve druhé oba nechávají sedm karet. Bastian dává ve druhém kole Hangerback Walkera a Lukáš mezitím jen trpělivě vylepšuje manové zdroje. Bastien se projede Hangerbackem a předá kolo. Lukáš sesílá Thoughtseize a vidí ruku ve které jsou dva Regenti, Mardu Charm, Edict a země. Vyhazuje Regenta, přiloží Jace a předá kolo. Jace dostane Edictem a Hangerback pokračuje v krasojízdě. Lukáš to nevzdává a zkouší ve svém kole druhého Jace. Bastian se rozhodne přitvrdit a povolává Regenta. Lukáš je v klidu. Hledá Jacem a nachází Ultimate Price, který okamžite zlikviduje Regenta. Jace se otočí a kolo je opět Bastiena. Ten se tentokrát docela rozmýšlí a je vidět, že příliš neví jak na českého hráče vyzrát. Nakonec sesílá Siege Outpost. Lukáš tedy na konci hraje Digg. Můžeme však jen hádat na co. Ve svém kole Lukáš zahraje Thoughtseize a vybírá si Mardu Charm. Poté zahraje Ojutaje. Bastien otočí v Siege Swamp, který se mu docela hodí, protože za něj okamžitě sesílá svou vlastní Thoughtseize. Vybírá Bile Blight. Poté hraje Regenta a předává tah. Teď se notnou chvíli rozmýšlí pro změnu Lukáš. Nakonec použije Jace a vrátí si Digg. Poté předá kolo se dvěma volnými manami čímž se snaží reprezentovat moře karetních kombinací. Bastien bere dvě volné many vážně, ale po upozornění rozhodčího, aby hrál rychleji se rozjede vším do útoku. Lukáš Vymění Ojutaje za Regenta. Bastien však přitlačí Grand Masterem z Outpostu. Toho ihned Lukáš zabíjí, avšak i tak umírá v dalším kole. 1:1

Oba hráči nechají 7. Ve druhém kole přichází dračí předvoj v podobě Hangerback Walkera od Bastiena. Lukáš jen pokládá UB země. Bastien vylepšuje board position o Grand Mastera, což se však nezdá Lukášovi, které na konci kola hraje Invocation, jež požírá Hangerbacka. Do Invokace Lukáš ukázal Ojutaje což si Bastien ihned poznamenává. Ve svém kole po útoku rozjíždí dračí závody a sesílá Regenta. Na toho je však Lukáš připraven a hraje Downfall. Ve svém jen pokládá zemi. Bastien tedy hraje Strombreath Dragona a útočí. Lukáš zase jen zemi a předá tah. Bastien tapne všechny země a Hraje Kolaghana. Toho se Lukáš rozhodne zrušit a prvního draka zabít. Ve svém sesilí Ojutaje. Bastien zabíje draka pomocí Elspeth a samotinká Thoptéra pokračuje v akci. Lukáš jen země a go. Bastien zautočí Thoptérou a přidá tokeny z Elspethy. Lukáš sesílá dalšího draka, ale Bastien je připraven a Edict v ruce má. Když Bastien sešle v dalším kole i dalšího draka Lukáš se vzdává. Bastien vyhrává. 2:1.

19:48

Po osmém kole je jasné, že do druhého dne postupují: Daniel Kolář (který jediný má šanci na 9:0), Petr Sochůrek, Roman Vejdělek, Michael Douglas a Ivo Dienelt. Zda přibydou i další (momentálně osmnáctibodoví) o tom rozhodne deváté kolo (Lukáš Blohon, Adam Koska a mono dalších). Sledujte náš twitter.

20:21

Quick questions: Jaký je tvůj nejlepší výsledek na GP Praha?


Druhé místo




6:3




TOP 32 na Scars block sealed


Money finish

10th

TOP8


Výsledky 1. dne GP Praha:
Rank Player Points OMW%
15 Kolar, Daniel [CZE] 24 72.89%
29 Sochurek, Petr [CZE] 24 66.82%
36 Vejdelek, Roman [CZE] 24 63.08%
64 Dobroruka, Igor [CZE] 21 72.19%
69 Koska, Adam [CZE] 21 70.37%
71 Janeczek, Jakub [POL] 21 70.23%
74 Martinek, Pavel [CZE] 21 69.84%
85 Marciniszyn, Michal [CZE] 21 67.15%
92 Douglas, Michael [CZE] 21 65.97%
95 Zidek, Arnost [CZE] 21 65.87%
122 Dienelt, Ivo [CZE] 21 63.29%
123 Prosek, Daniel [CZE] 21 63.09%
150 Ristovsky, Tom [CZE] 21 58.67%
160 Borcevsky, Pavel [CZE] 21 57.80%
161 Hajfler, Miroslav [CZE] 21 57.73%
164 Sukaitis, Tomas [CZE] 21 57.11%
171 zzVIPKristoufek, Ladis [CZE] 21 54.44%
174 Gruber, Ivan [CZE] 21 53.49%
177 Kovár, Ondrej [CZE] 21 49.14%


Výsledky slovenských hráčů
Rank Player Points OMW%
16 Floch, Ivan [SVK] 24 72.83%
89 Varga, Tomas [SVK] 21 66.46%
140 Drobny, Marko [SVK] 21 61.05%
145 Glasner, Richard [SVK] 21 59.52%
Coverage připravují Luboš Lauer a Jaroslav Bílek

 

29.08.2015 10:10 | Profil autora a články: LoboCZ
  • Send a link
  • Print
  • Add to bookmarks

Poslat článek na e-mail



Komentáře

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


Turnaje

20.6.  MagicCon: Las Vegas, Las Vegas, USA
různé
26.9.  MagicCon: Atlanta, Atlanta, USA
různé

Diskuzní fórum

11.6.2025 07:01 - Mikhael Dotazy na pravidla Re: Mechanika Crew 2
 
4.6.2025 18:45 - JAMAJČAN Magic Arena Re: Magic: The Gathering - Arena - nicky
 
21.4.2025 17:07 - JAMAJČAN Diskuze o edicích Re: "Mobilni" spoiler/cardlist
 
12.12.2024 20:53 - Pilnaj Nákup a prodej všeho kromě kusových karet Kdo mi postaví a prodá Gobliní balík? spěchá
 
21.10.2024 22:09 - joza Nákup a prodej kusových karet Re: Karty na Standard, Pioneer, Modern i Legacy-jen prodej
 
4.2.2024 11:08 - joza Pozvánky na turnaje Special 30th Sealed v Beroune 17. unora
 
27.10.2023 23:01 - gorax Dotazy na pravidla Re: lze efekt obětování zvrátit?
 
12.7.2023 21:21 - Chainer Dotazy na pravidla Re: Tokeny
 
2.7.2023 21:03 - joza Nákup a prodej všeho kromě kusových karet MtG Lord of the Rings-preview kity a Cmd set
 
10.5.2023 07:07 - MartenInf Nákup a prodej kusových karet Predaj kusoviek (osobne Brno / ČP / Zásielkovňa)
 
22.3.2023 20:32 - MASAKA Nákup a prodej kusových karet Prodám karty z U/G Madness + další edice
 
21.3.2023 20:08 - Leeroy Pozvánky na turnaje Czech Vintage Series 2023: Back from the maws of death
 
12.12.2022 09:49 - joza Nákup a prodej všeho kromě kusových karet Re: preview kity Brother's War na prodej
 
27.11.2022 16:49 - glown Nákup a prodej kusových karet Prodej
 
17.11.2022 17:34 - joza Pozvánky na turnaje Game Day Brother's War v Berouně - sobota 10. prosince
 
30.10.2022 10:54 - glown Nákup a prodej všeho kromě kusových karet Booster boxy khans of tarkir, eternal masters, kusové boostery
 
26.10.2022 03:31 - Jakumiko Nákup a prodej kusových karet Re: Want/Have
 
13.10.2022 21:45 - Jakumiko Nákup a prodej kusových karet Sháním Radkos Gobliny
 
4.10.2022 16:29 - joza Pozvánky na turnaje Store champ Dvojdraft v Beroune 15. rijna
 
30.9.2022 06:36 - Jakumiko Nákup a prodej kusových karet Koupim dinosury :-)
 
1 2 3 4 5
Vstup do fóra
 

PARTNEŘI CMUS.CZ

Vesely drak eshop karty magic a pokémon
Pokemon-Guru.cz, kompletní informace v češtině ze světa karetní hry Pokémon Magic-Guru.cz, portál pro všechny začátečníky v karetní hře Magic: the Gathering Poker-Arena.cz, portál, který vás naučí hrát poker

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
  • Twitter
RSS  |  Kontakty / Contacts   |  Zpracování osobních údajů   |  Podmínky užívání 2010 - 2025 Web4Games; created by Sabre