Články

Středeční výhledy 16/2023

Komentáře

Podle mě ne. Obětovat můžu jen to, co kontroluju. Schopnost by musela být "Destroy target Aura attached to Faunsbane Troll:"

0 hlasů

Míříš správným směrem :-) Jenom bych poznamenal, že sousloví "destroy target" asi nebude uvedeno před dvojtečkou v [cenách], ale spíše bude uvedeno za dvojtečkou, tj. v [efektech].

Takže ta schopnost by se musela napsat ještě nějak trochu jinak ;-)

0 hlasů

Ta dvojtečka byl překlep :-)

Celkově by to muselo být:

1: Destroy target Aura attached to Faunsbane Troll, then Faunsbane Troll fights target creature you don't control. If that creature would die this turn, exile it instead. Activate only as a sorcery.

K aktivaci by bylo potřeba mít cílovatelnou Auru na trolovi (v tomto případě už nezáleží na vlastníkovi aury), a zároveň jednu cílovatelnou bytost ne pod mou kontrolou.

0 hlasů

To je mnohem lepší :-)

Přesto si ale myslím, že místo "then" by se použilo spíše sousloví "If you do..." anebo i "When you do..." (V Magicu máme totiž i něco, čemu se říká "reflexivní triggery"... ;-))

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


PARTNEŘI CMUS.CZ

Vesely drak eshop karty magic a pokémon
Pokemon-Guru.cz, kompletní informace v češtině ze světa karetní hry Pokémon Magic-Guru.cz, portál pro všechny začátečníky v karetní hře Magic: the Gathering Poker-Arena.cz, portál, který vás naučí hrát poker

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
  • Twitter