Recenze

Recenze Magic Origins Clash Pack

Komentáře

Chlapci, přijde vám normální psát "nové úžasné balení" k něčemu, co vyšlo před 8 měsíci? Uvedené ceny karet překvapivě nejsou aktuální...
Když už, mohli jste si dát tu práci a někde tam připsat krátký úvodníček, že znovuzveřejňujete něco archivního, jak se stalo v poslední době pravidlem...

0 hlasů

koukam, ze uz probehla cenzura diskuze...

0 hlasů

Přichází Cenzor, ne teď vážně. Zbytečně blbosti, rýpání a trolování budu mazat. Už jste se snad dostatečně vyjádřili jinde. Pokud k tomu máte něco na srdci, stačí napsat PM. Později smažu i tohle.

0 hlasů

kdyz se resi podstatny veci, tak reakce zadna, le kdyz si jen lehce rypnu(a tentokrat zcela opravnene), tak mam odpoved za 20minut...

1 hlas

Jakube: a jaky je duvod repostovani skoro rok stareho clanku? zbyly vam mraky ClashPacku na sklade a nemuzete je udat?

2 hlasy

Recenze (a i nějaké tématické články) repostuji občas, protože např. tohle je pořád v prodeji a je klidně možné, že to někoho minulo, tak si to může přečíst. Děláme to tak i na PA a jinde a nikde s tím není problém.
Zrovna tohoto produktu by měl člověk rád na skladě mraky, ale je tomu opak :(.

0 hlasů

Mne opravdu fascinuje,ze ani napodruhe tam nedopisete proste jen noticku "jde o reedici,clanek.byl puvodne publikovan dne toho a toho" jak jsem psal v lednu. Byl by to vyraz ucty k autorovi i ke ctenarum. A tohle neni rypani ani troleni...:-/

1 hlas

Popravdě jinde repostujeme články bez žádného annoncu a za tu dobu k tomu nikdo neměl žádnou výhradu, až ty teď tady. Takže to dělám dle zaběhlých zvyků. Info k cenám je dole a uvedení repostu je na zvážení.

0 hlasů

I když to tak možná nevypadá, tak na CMUS chodím rád. I když mne zajímá nejvíc modern/legacy, rád si alespoň udržuju přehled o tom, co se děje. Proto mne o to víc mrzí tohle divný přešlapování na místě a bezradnost, co vlastně s CMUSem. Chybí koncept.
Jsou tu super rubriky (finanční věci nebo výhledy), pak diskutabilní věci (viz 41 komentářů) a pak průšvihy (kterých je teď bohužel imho nejvíc a kam započítávám tenhle článek, 4 texty s produkty ke každé nové sadě, články psané jak od dětí, ...). V tomhle už pak nefunkční decklisty vypadají jako nepodstatný detail.
Co by mne jako čtenáře mohlo trochu urazit, že právě v onom článku s 41 komentáři se nevyjádřil nikdo za CMUS, zatímco tady prakticky obratem. To fakt žijete v nějaký paralelní dimenzi? Kde žádnej koment = dobrej koment? Byl bych rád, kdyby od někoho zaznělo buď "Hele, s tím, jak funguje CMUS jsme spokojeni, vy tomu nerozumíte a zvykněte si" nebo "Hele, víme, že to teď nešlape a chceme s tím něco dělat - můžete čekat to a to a to" a koneckonců i normální přiznání - "víme, že to teď nešlape na 100 %, ale nevíme, co s tím". Ale aspoň něco.

2 hlasy

Ahoj, já jsem se třeba vyjádřil už hned v té první vášnivé diskuzi a ta druhá mě přišla jedno a to samé, tak by to byl jedn zbytečný copy-paste. Aktuálně zkoušíme doformovat něco, co by dávalo smysl s lidmi, kterými jsme spolupracovali v minulosti. Největší problém je čas/schopnost dodržovat termín a noví jedinci chtějí zase "display za článek". Tudíž uvidíme s kým se dohodneme na podmínkách příp. mám v záloze článek se sháňkou nových autorů a zkusíme novou krev. Bohužel většinou to dopadne tak, že počáteční nadšení opadne a pak se z termínu příští týden stane příští 3 měsíce.

0 hlasů

Díky za odpověď,
je mi jasný, že není úplně jednoduchý zajistit kvalitní obsah. A čas a nadšení (spolu s odměnami) v tom hrají zásadní roli. O to víc mne trochu trápí, že čeští PRO´s (s čestnými výjimkami :)) sem málokdy něčím přispějí - i kdyby to měl být jenom neoficiální stream (tam se totiž snesou i jakékoliv komentáře, pokud je přesná hra :)). Malí kluci chtějí být jako Juzám, Lukáš Blohon, Standa Cífka, Lukáš Jaklovský, ... A asi by si od nich rádi i něco přečetli. Česky.
Očividně super věcí jsou reporty (viz Vintage a stsung) - nemusí to být jen GP nebo MKM. Klidně i menší turnaj, nepochybuju, že i tam se najdou zajímavé situace. Rozhovory - jak vypadá Magic v jiných městech mimo Prahu nebo Brno... Ale to už zabředávám do konkrétních vcí bez znalosti toho, jak jsou realizovatelný.
Každopádně - budu držet palce :)

0 hlasů

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


NEJNOVĚJŠÍ KOMENTÁŘE POD ČLÁNKY

Středeční výhledy 1/2021

19.01.2021 11:43 – jirxu

Tak narozdíl od kaskády tady to asi takto nepůjde zahrat...

všechny komentáře

Nová Magicová edice Kaldheim - základní informace

18.01.2021 13:53 – Caranthir

Minelu s boastem už rozebral Chainer. Taky by nebylo špatné, kdyby "odkazy" byly skutečně odkazy, a ne jen text,...

všechny komentáře

Ohlédnutí za rokem 2020

13.01.2021 12:46 – Sabre

hezký článek

všechny komentáře

Ohlédnutí za rokem 2019

08.01.2021 14:44 – Chainer

O tom určitě příště ;-)

všechny komentáře

Rozbor Commander Legends na Constructed (část I.)

06.01.2021 16:48 – Chainer

Pěkný rozbor. Těším se na druhou část!

všechny komentáře

Nejlepší karetní hry

04.01.2021 13:52 – admin

Tak o tom žádná. Magic je nejlepší. Tady v tom článku zohleďnuje Erich jen Ne-sběratelské karetní hry :-).

všechny komentáře
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

PARTNEŘI CMUS.CZ

Poker-Arena.cz, portál, který vás naučí hrát poker
Vesely-drak.cz - Magic: the Gathering, Pokémon, Poker, deskové a karetní hry Magic-Guru.cz, portál pro všechny začátečníky v karetní hře Magic: the Gathering Pokemon-Guru.cz, kompletní informace v češtině ze světa karetní hry Pokémon

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
  • Twitter